Save On Travel and Hotels Shop All Deals Now! Vrbo

Kapadokya (Cappadocia) – Hayat Bana Güzel travel vlog cappadocia turkey

ABONE OLUN ►

Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel bu bölümde dünyanın en ilginç coğrafyalarından biri olan Kapadokya’da. Elbette sadece Kapadokya ile sınırlı kalmadı. Ihlara Vadisi, Sofular Köyü, Avanos, Narlı Göl, Zelve, Göreme, Uçhisar gibi bölgenin ilgi çeken her yerini sizin için gezdi. Sizin için seyahat notları, tüyolar verdi. Balonla uçma deneyimi, yemekler her şey bu bölümde. Yüksek tempolu, eğlenceli ve bilgi dolu bu bölümü keyifle izleyeceksiniz. Görsel şölen başlasın!

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Facebook ►
Twitter ►
Instagram ►

Motto Müzik YouTube’dan yayın yapan bir müzik kanalıdır. “Gitar nasıl öğrenilir?” “Davul nasıl çalınır?” “Kulaklık alınırken nelere dikkat edilir?” “Ses sistemi kurulurken nelere dikkat edilir?” gibi sorularınızın profesyonelce yanıtlandığı ve aynı zamanda müzik dünyası hakkında en güncel haberlerin de barındığı, ünlülerle söyleşilerin de bulunduğu kısacası müziğin her yerinde olan bir YouTube kanalıdır.

Siz de videoların altına yorum yaparak eğitmenlerimiz ve uzmanlarımız ile iletişime geçebilir, müzik ile ilgili aklınızdaki soru işaretlerinden arınabilirsiniz.
erciyes rota #cappadocia #kapadokya turkey capadocia travel #vlog..(read more)CHECK OUT MORE: Travel Vlogs

EXPLORE MORE: Travel Tips

About the author: Travel News

Related Posts

Sightseeing Pass TripAdvisor